top of page

O mnie

Kim jestem?

Kimś kto bardzo lubi tworzyć Ultra mocne maszyny. 

Ma kilkanaście rekordów Świata w benchmarkach w ogóle i kilkaset rekordów dla danej ilości rdzeni. 

Lubię to robić, chcę to robić, dążę zawsze do doskonałości, więc to moja pasja :)

Jestem pasjonatem wydajności, ciszy i sprawności komputerów. 

Jestem najlepszym overclockerem na powietrzu i wodzie w Polsce.​

Jestem cierpliwym testerem i upartym optymistą. Uczciwym sprzedawcą i rzeczowym doradcą, który za punkt honoru uważa dostarczenie najlepszego w danej cenie rozwiązania na rynku dla  danej aplikacji. 

Jak mi się udało, jako pasjonat , zostać najlepszym overclocker na chłodzeniu konwencjonalnym w Polsce? Cierpliwie. Stopniowo. Z determinacją. 

Overclocking małych komputerów to szybkie i proste działania. Z dużymi maszynami jest znacznie trudniej i dłużej. Okazało się też, że nie tylko overclocking - a więc przetaktowywanie, jest ważne w osiąganiu wyniku, a precyzyjna regulacja wszystkich komponentów, instrukcji i funkcji procesorów serwerowych. Kiedy zaczyna się overclocking? Od zaplanowania chłodzenia do użytych komponentów.

 

Jako sprzedawca, dowiem się do czego ma Ci komputer lub stacja robocza służyć, wskażę najlepsze rozwiązania, a dzięki dostawcom z całego Świata, zaproponuję Ci najlepszą cenę.

Moje stacje to trochę jakby dzieła sztuki i myśli technicznej. To, co czyni je ultra maszynami to holistyczne podejście do wydajności, chłodzenia, współgrania podzespołów i wykorzystywania zaawansowanych funkcji procesorów i układów graficznych. 

Biorę pod uwagę fizykę gazów i cieczy, oraz zjawisko promieniowania cieplnego bardzo mocno pod uwagę, gdy planuję stacje roboczą. To właśnie dlatego stacje oddające w cieple ok. 360W mogą być prawie bezgłośne. 

Co mnie ogranicza? Twój budżet i oprogramowanie dostępne. 

Swoją pasję do komputerów, biologii i powieści Science Fiction przekułem we własną powieść Sci-Fi. Typ to "hard science" - twarda nauka - mocno oparte o nowinki naukowe i możliwości naszej cywilizacji... trochę wzbogacone fantazją... w końcu to jednak powieść fikcyjna. 

 

  

bottom of page